EEU-EE2G820
PanasonicPanasonic
EEU-EE2G820 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EE2G820
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EE2G820.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EE2G820
Part Number EEU-EE2G820 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74957 pcs Arkusz danych EEU-EE2G820.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria EE Ripple Current @ Low Frequency 575.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.645A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEE2G820
P13669
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 82µF Aplikacje General Purpose