EEU-EB1V221B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1V221B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1V221B
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1V221B.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1V221B
Part Number EEU-EB1V221B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 308142 pcs Arkusz danych EEU-EB1V221B.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 197mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 256.1mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P19621CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose
Produkty powiązane
EEU-EB1V330B
EEU-EB1V330B
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Na stanie: 5404 pcs
Pobieranie: EEU-EB1V330B.pdf
RFQ
EEU-EB1V221BJ
EEU-EB1V221BJ
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL