EEU-EB1JR47S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1JR47S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEU-EB1JR47S
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: EEU-EB1JR47S.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEU-EB1JR47S
Part Number EEU-EB1JR47S Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 973818 pcs Arkusz danych EEU-EB1JR47S.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria EB Ripple Current @ Low Frequency 4.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.425mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy EEUEB1JR47S
P13474
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 0.47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 0.47µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
EEU-EB1JR47
EEU-EB1JR47
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 4558 pcs
Pobieranie: EEU-EB1JR47.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7SB
EEU-EB1J4R7SB
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Na stanie: 1053359 pcs
Pobieranie: EEU-EB1J4R7SB.pdf
RFQ
EEU-EB1V102
EEU-EB1V102
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Pobieranie: EEU-EB1V102.pdf
EEU-EB1JR47SH
EEU-EB1JR47SH