EET-HC2W271KA
PanasonicPanasonic
EET-HC2W271KA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EET-HC2W271KA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: EET-HC2W271KA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EET-HC2W271KA
Part Number EET-HC2W271KA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6046 pcs Arkusz danych EET-HC2W271KA.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.666A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy EETHC2W271KA
P14117
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 675 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 675 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF