EET-HC2W271DF
PanasonicPanasonic
EET-HC2W271DF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EET-HC2W271DF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: EET-HC2W271DF.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EET-HC2W271DF
Part Number EET-HC2W271DF Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20278 pcs Arkusz danych EET-HC2W271DF.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy EETHC2W271DF
P13272
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 675 mOhm @ 120Hz szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 675 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose