EEF-SD0D271ER
PanasonicPanasonic
EEF-SD0D271ER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-SD0D271ER
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-SD0D271ER
Part Number EEF-SD0D271ER Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5949 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 2V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap SD
Ripple Current @ High Frequency 3.5mA @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy EEFSD0D271ER
PCE4459TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm szczegółowy opis 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose