EEF-LX0E331R
PanasonicPanasonic
EEF-LX0E331R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEF-LX0E331R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: EEF-LX0E331R.pdf
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEF-LX0E331R
Part Number EEF-LX0E331R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94340 pcs Arkusz danych EEF-LX0E331R.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria SP-Cap LX
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm szczegółowy opis 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose