EEE-HB1HR10R
PanasonicPanasonic
EEE-HB1HR10R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HB1HR10R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HB1HR10R.pdf2.EEE-HB1HR10R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HB1HR10R
Part Number EEE-HB1HR10R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4334 pcs Arkusz danych 1.EEE-HB1HR10R.pdf2.EEE-HB1HR10R.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria HB Ripple Current @ Low Frequency 1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE4149CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 0.1µF