EEE-HB1H4R7R
PanasonicPanasonic
EEE-HB1H4R7R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HB1H4R7R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HB1H4R7R.pdf2.EEE-HB1H4R7R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HB1H4R7R
Part Number EEE-HB1H4R7R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 558740 pcs Arkusz danych 1.EEE-HB1H4R7R.pdf2.EEE-HB1H4R7R.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria HB Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 39.1mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE4147CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje Automotive