EEE-FT1E330AR
PanasonicPanasonic
EEE-FT1E330AR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FT1E330AR
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FT1E330AR
Part Number EEE-FT1E330AR Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria FT Ripple Current @ Low Frequency 104mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEEFT1E330AR
PCE5004TR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 850 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 850 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje Automotive