EEE-FT1E102UP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1E102UP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FT1E102UP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FT1E102UP
Part Number EEE-FT1E102UP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria FT Ripple Current @ Low Frequency 833mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy P122428DKR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje Automotive, High Temperature Reflow