ECW-FD2J395K
PanasonicPanasonic
ECW-FD2J395K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J395K
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J395K.pdf2.ECW-FD2J395K.pdf3.ECW-FD2J395K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J395K
Part Number ECW-FD2J395K Producent Panasonic
Opis METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72198 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J395K.pdf2.ECW-FD2J395K.pdf3.ECW-FD2J395K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.996" L x 0.654" W (25.30mm x 16.60mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Package / Case Radial
Inne nazwy ECWFD2J395K
P122598
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.929" (23.60mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 3.9µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 3.9µF