ECW-FD2J394KC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J394KC
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.39UF 10% 630V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J394KC.pdf2.ECW-FD2J394KC.pdf3.ECW-FD2J394KC.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J394KC
Part Number ECW-FD2J394KC Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.39UF 10% 630V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150058 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J394KC.pdf2.ECW-FD2J394KC.pdf3.ECW-FD2J394KC.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2J394KC
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.39µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.39µF