ECW-FD2J394J
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J394J
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J394J.pdf2.ECW-FD2J394J.pdf3.ECW-FD2J394J.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J394J
Part Number ECW-FD2J394J Producent Panasonic
Opis METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 228670 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J394J.pdf2.ECW-FD2J394J.pdf3.ECW-FD2J394J.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Package / Case Radial
Inne nazwy ECWFD2J394J
P122562
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.39µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.39µF
Aplikacje EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECW-FD2J335JQ
ECW-FD2J335JQ
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 3.3UF 5% 630V RADIAL
Na stanie: 77953 pcs
Pobieranie: ECW-FD2J335JQ.pdf
RFQ
ECW-FD2J394J4
ECW-FD2J394J4
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.33UF 5% 630V RADIAL
Na stanie: 159653 pcs
Pobieranie: ECW-FD2J394J4.pdf
RFQ
ECW-FD2J335JC
ECW-FD2J335JC
Pobieranie: ECW-FD2J335JC.pdf
ECW-FD2J394JQ
ECW-FD2J394JQ
Opis: CAP FILM 0.39UF 5% 630V RADIAL
Pobieranie: ECW-FD2J394JQ.pdf
ECW-FD2J394K
ECW-FD2J394K
Opis: METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Pobieranie: ECW-FD2J394K.pdf
ECW-FD2J394JC
ECW-FD2J394JC
Pobieranie: ECW-FD2J394JC.pdf
ECW-FD2J394JB
ECW-FD2J394JB