ECW-FD2J335KQ
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J335KQ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 630V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J335KQ.pdf2.ECW-FD2J335KQ.pdf3.ECW-FD2J335KQ.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J335KQ
Part Number ECW-FD2J335KQ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 630V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89479 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J335KQ.pdf2.ECW-FD2J335KQ.pdf3.ECW-FD2J335KQ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.996" L x 0.602" W (25.30mm x 15.30mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2J335KQ
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.091" (27.70mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 3.3µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 3.3µF