ECH-S1H182JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H182JZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-S1H182JZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1800PF 5% 50VDC RADIAL
Arkusze danych: ECH-S1H182JZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-S1H182JZ
Part Number ECH-S1H182JZ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1800PF 5% 50VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4257 pcs Arkusz danych ECH-S1H182JZ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 50V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Seria ECHS(Z)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECHS1H182JZ
PS1H182J
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.339" (8.60mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS)
szczegółowy opis 1800pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Pojemność 1800pF