ECH-S1H153GZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H153GZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-S1H153GZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC RADIAL
Arkusze danych: ECH-S1H153GZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-S1H153GZ
Part Number ECH-S1H153GZ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5783 pcs Arkusz danych ECH-S1H153GZ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 50V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±2% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Seria ECHS(Z)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECHS1H153GZ
PS1H153G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.346" (8.80mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS)
szczegółowy opis 0.015µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Pojemność 0.015µF