ECH-S1221JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1221JZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-S1221JZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 220PF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: ECH-S1221JZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-S1221JZ
Part Number ECH-S1221JZ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 220PF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4053 pcs Arkusz danych ECH-S1221JZ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Seria ECHS(Z)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECHS1221JZ
PS1221J
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.295" (7.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS)
szczegółowy opis 220pF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Pojemność 220pF