ECH-S1184JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1184JZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECH-S1184JZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusze danych: ECH-S1184JZ.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECH-S1184JZ
Part Number ECH-S1184JZ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 78195 pcs Arkusz danych ECH-S1184JZ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 100V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.807" L x 0.295" W (20.50mm x 7.50mm) Seria ECHS(Z)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECHS1184JZ
PS1184J
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.654" (16.60mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyphenylene Sulfide (PPS)
szczegółowy opis 0.18µF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Pojemność 0.18µF