ECA-2WM3R3
PanasonicPanasonic
ECA-2WM3R3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-2WM3R3
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-2WM3R3.pdf2.ECA-2WM3R3.pdf3.ECA-2WM3R3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-2WM3R3
Part Number ECA-2WM3R3 Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 402465 pcs Arkusz danych 1.ECA-2WM3R3.pdf2.ECA-2WM3R3.pdf3.ECA-2WM3R3.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 102mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA2WM3R3
P5342
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose