ECA-2WM220E
PanasonicPanasonic
ECA-2WM220E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECA-2WM220E
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECA-2WM220E.pdf2.ECA-2WM220E.pdf3.ECA-2WM220E.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECA-2WM220E
Part Number ECA-2WM220E Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85322 pcs Arkusz danych 1.ECA-2WM220E.pdf2.ECA-2WM220E.pdf3.ECA-2WM220E.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria M Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 357mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy ECA2WM220E
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose