DSC9G0200L
PanasonicPanasonic
DSC9G0200L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC9G0200L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS RF NPN 20V 15MA SSMINI3
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC9G0200L
Part Number DSC9G0200L Producent Panasonic
Opis TRANS RF NPN 20V 15MA SSMINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 357368 pcs Arkusz danych
Napięcie - kolektor emiter (Max) 20V Typ tranzystora NPN
Dostawca urządzeń Pakiet SSMini3-F3-B Seria -
Moc - Max 125mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-89, SOT-490 temperatura robocza 150°C (TJ)
Noise Figure (dB Typ @ f) 3.3dB @ 100MHz Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Zdobyć 24dB
Częstotliwość - Transition 650MHz szczegółowy opis RF Transistor NPN 20V 15mA 650MHz 125mW Surface Mount SSMini3-F3-B
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 65 @ 1mA, 6V Obecny - Collector (Ic) (maks) 15mA