DSC9A01R0L
PanasonicPanasonic
DSC9A01R0L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC9A01R0L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS NPN 40V 0.05A SSMINI3
Arkusze danych: DSC9A01R0L.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC9A01R0L
Part Number DSC9A01R0L Producent Panasonic
Opis TRANS NPN 40V 0.05A SSMINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1075799 pcs Arkusz danych DSC9A01R0L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 40V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 200mV @ 1mA, 10mA
Typ tranzystora NPN Dostawca urządzeń Pakiet SSMini3-F3-B
Seria - Moc - Max 125mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-89, SOT-490
Inne nazwy DSC9A01R0L-ND
DSC9A01R0LTR
temperatura robocza 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Częstotliwość - Transition 150MHz szczegółowy opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 50mA 150MHz 125mW Surface Mount SSMini3-F3-B
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 400 @ 2mA, 10V Obecny - Collector odcięcia (Max) 1µA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 50mA Podstawowy numer części DSC9A01