DMS935E20R
PanasonicPanasonic
DMS935E20R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DMS935E20R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6
Arkusze danych:
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DMS935E20R
Part Number DMS935E20R Producent Panasonic
Opis TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 183257 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 20V NPN, 40V N-Channel Typ tranzystora NPN, N-Channel
Dostawca urządzeń Pakiet SSMini6-F3-B Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOT-563, SOT-666
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Transistor CCD Output Circuits NPN, N-Channel 20V NPN, 40V N-Channel 50mA NPN, 10mA N-Channel Surface Mount SSMini6-F3-B Aktualna ocena 50mA NPN, 10mA N-Channel