DMS935E10R
PanasonicPanasonic
DMS935E10R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DMS935E10R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6
Arkusze danych:
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DMS935E10R
Part Number DMS935E10R Producent Panasonic
Opis TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 180571 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 20V NPN, 40V N-Channel Typ tranzystora NPN, N-Channel
Dostawca urządzeń Pakiet SSMini6-F3-B Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOT-563, SOT-666
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Transistor CCD Output Circuits NPN, N-Channel 20V NPN, 40V N-Channel 50mA NPN, 10mA N-Channel Surface Mount SSMini6-F3-B Aktualna ocena 50mA NPN, 10mA N-Channel
Aplikacje CCD Output Circuits
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DMSC-2U
DMSC-2U
Producenci: Greenlee Communications
Opis: INTERFACE KIT USB
Na stanie: 1071 pcs
Pobieranie: DMSC-2U.pdf
RFQ
DMS935E20R
DMS935E20R
Producenci: Panasonic
Opis: TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6
Na stanie: 183257 pcs
Pobieranie:
RFQ
DMS3017SSD-13
DMS3017SSD-13
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: MOSFET 2N-CH 30V 8A/6A 8SO