APT1212WA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT1212WA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Arkusze danych: APT1212WA.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT1212WA
Part Number APT1212WA Producent Panasonic
Opis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76946 pcs Arkusz danych APT1212WA.pdf
Średnica wału (mm) Yes Napięcie - Stan Wyłączony 600V
Napięcie - Izolacja 5000Vrms Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 1.21V
Turn On Time 100µs (Max) Dostawca urządzeń Pakiet 6-DIP
Statyczny dV / dt (min) 500V/µs Seria APT
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP (0.400", 10.16mm), 5 Leads
Typ wyjścia Triac Inne nazwy 255-5951
APT1212WA-ND
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 6-DIP Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 100mA
Prąd - wyzwalacz LED (Ift) (maks.) 10mA Obecny - trzymaj (Ih) 3.5mA
Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) 50mA Zatwierdzenia cUR, VDE