APT1212AZ
PanasonicPanasonic
APT1212AZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: APT1212AZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
Arkusze danych: APT1212AZ.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje APT1212AZ
Part Number APT1212AZ Producent Panasonic
Opis OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77392 pcs Arkusz danych APT1212AZ.pdf
Średnica wału (mm) Yes Napięcie - Stan Wyłączony 600V
Napięcie - Izolacja 5000Vrms Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 1.21V
Turn On Time 100µs (Max) Dostawca urządzeń Pakiet 6-DIP
Statyczny dV / dt (min) 500V/µs Seria APT
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
Typ wyjścia Triac temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba kanałów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 100mA Prąd - wyzwalacz LED (Ift) (maks.) 10mA
Obecny - trzymaj (Ih) 3.5mA Prąd - przekierowanie DC (jeśli) (maks.) 50mA