4SEQP1200M
PanasonicPanasonic
4SEQP1200M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4SEQP1200M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Arkusze danych: 4SEQP1200M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4SEQP1200M
Part Number 4SEQP1200M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85870 pcs Arkusz danych 4SEQP1200M.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122201
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm
szczegółowy opis 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Pojemność 1200µF