4SEPC560MX+TSS
PanasonicPanasonic
4SEPC560MX+TSS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4SEPC560MX+TSS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Arkusze danych: 4SEPC560MX+TSS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4SEPC560MX+TSS
Part Number 4SEPC560MX+TSS Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122473 pcs Arkusz danych 4SEPC560MX+TSS.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P16412CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm szczegółowy opis 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose