25SEK470M
PanasonicPanasonic
25SEK470M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25SEK470M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V T/H
Arkusze danych: 1.25SEK470M.pdf2.25SEK470M.pdf3.25SEK470M.pdf4.25SEK470M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25SEK470M
Part Number 25SEK470M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77544 pcs Arkusz danych 1.25SEK470M.pdf2.25SEK470M.pdf3.25SEK470M.pdf4.25SEK470M.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SEK
Ripple Current @ Low Frequency 79.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.59A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122625
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 14 mOhm szczegółowy opis 470µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose