25SEK120M
PanasonicPanasonic
25SEK120M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25SEK120M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Arkusze danych: 1.25SEK120M.pdf2.25SEK120M.pdf3.25SEK120M.pdf4.25SEK120M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25SEK120M
Part Number 25SEK120M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 116744 pcs Arkusz danych 1.25SEK120M.pdf2.25SEK120M.pdf3.25SEK120M.pdf4.25SEK120M.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SEK
Ripple Current @ Low Frequency 50.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.01A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122635
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm szczegółowy opis 120µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose