100SXE22M
PanasonicPanasonic
100SXE22M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100SXE22M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100SXE22M
Part Number 100SXE22M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 100V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SXE
Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122450
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm @ 100kHz
szczegółowy opis 22µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C Pojemność 22µF