100SXE15M
PanasonicPanasonic
100SXE15M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100SXE15M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100SXE15M
Part Number 100SXE15M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 100V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SXE
Ripple Current @ Low Frequency 117.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.35A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P18924
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 15µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 15µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
100ST473M3216
100ST473M3216
Producenci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206
Na stanie: 70815 pcs
Pobieranie: 100ST473M3216.pdf
RFQ
100ST682M3216
100ST682M3216
Producenci: Rubycon
Opis: CAP FILM 6800PF 20% 100VDC 1206
Na stanie: 65384 pcs
Pobieranie:
RFQ
100SXE15MX
100SXE15MX
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H