TWM7J1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM7J1K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 1.5K OHM 7W 5% RADIAL
Arkusze danych:
375 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM7J1K5E
Part Number TWM7J1K5E Producent Ohmite
Opis RES 1.5K OHM 7W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89769 pcs Arkusz danych
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar -
Seria TWM Tryb panel 1.5 kOhms
Moc (W) 7W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy OHTWM7J1K5E
OHTWM7J1K5E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film