TWM5J8K2E
OhmiteOhmite
TWM5J8K2E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM5J8K2E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 8.2K OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM5J8K2E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM5J8K2E
Part Number TWM5J8K2E Producent Ohmite
Opis RES 8.2K OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4102 pcs Arkusz danych TWM5J8K2E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 8.2 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 8.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film