TWM5J7K5
OhmiteOhmite
TWM5J7K5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM5J7K5
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM5J7K5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM5J7K5
Part Number TWM5J7K5 Producent Ohmite
Opis RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5034 pcs Arkusz danych TWM5J7K5.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 7.5 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWM5J820E
TWM5J820E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 820 OHM 5W 5% RADIAL
Na stanie: 135017 pcs
Pobieranie: TWM5J820E.pdf
RFQ
TWM5J8K2
TWM5J8K2
Producenci: Ohmite
Opis: RES 8.2K OHM 5W 5% RADIAL
Na stanie: 5150 pcs
Pobieranie: TWM5J8K2.pdf
RFQ
TWM5J7K5E
TWM5J7K5E
Opis: RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL