TWM5J75RE
OhmiteOhmite
TWM5J75RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM5J75RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 75 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM5J75RE.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM5J75RE
Part Number TWM5J75RE Producent Ohmite
Opis RES 75 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143136 pcs Arkusz danych TWM5J75RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 75 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 75 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWM5J82R
TWM5J82R
Producenci: Ohmite
Opis: RES 82 OHM 5W 5% RADIAL
Na stanie: 4359 pcs
Pobieranie: TWM5J82R.pdf
RFQ
TWM5J75R
TWM5J75R
Producenci: Ohmite
Opis: RES 75 OHM 5W 5% RADIAL