TWM3J5K6E
OhmiteOhmite
TWM3J5K6E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM3J5K6E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 5.6K OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM3J5K6E.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM3J5K6E
Part Number TWM3J5K6E Producent Ohmite
Opis RES 5.6K OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157656 pcs Arkusz danych TWM3J5K6E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 5.6 kOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWM3J68R
TWM3J68R
Producenci: Ohmite
Opis: RES 68 OHM 3W 5% RADIAL
Na stanie: 4660 pcs
Pobieranie: TWM3J68R.pdf
RFQ
TWM3J5K6
TWM3J5K6
Producenci: Ohmite
Opis: RES 5.6K OHM 3W 5% RADIAL