TWM3J560
OhmiteOhmite
TWM3J560 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM3J560
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 560 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM3J560.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM3J560
Part Number TWM3J560 Producent Ohmite
Opis RES 560 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4085 pcs Arkusz danych TWM3J560.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 560 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film