RW3R0DBR010JT
OhmiteOhmite
RW3R0DBR010JT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW3R0DBR010JT
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.01 OHM 5% 3W J LEAD
Arkusze danych: RW3R0DBR010JT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje RW3R0DBR010JT
Part Number RW3R0DBR010JT Producent Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 5% 3W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4731 pcs Arkusz danych RW3R0DBR010JT.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Seria RW Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6327 J-Lead Inne nazwy RW3R0DBR010JTR
RW3R0DBR010JTTR
RW3R0DBR010JTTR-ND
RW3R0J.010TR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.231" (5.87mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound