RW3R0DBR005JET
OhmiteOhmite
RW3R0DBR005JET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW3R0DBR005JET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.005 OHM 5% 3W J LEAD
Arkusze danych: RW3R0DBR005JET.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW3R0DBR005JET
Part Number RW3R0DBR005JET Producent Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 5% 3W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66780 pcs Arkusz danych RW3R0DBR005JET.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Seria RW Tryb panel 5 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6327 J-Lead Inne nazwy RW3R0DBR005JETR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.231" (5.87mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 5 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozycja Wirewound