RW1S0BAR033FET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR033FET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW1S0BAR033FET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
Arkusze danych: RW1S0BAR033FET.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW1S0BAR033FET
Part Number RW1S0BAR033FET Producent Ohmite
Opis RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54665 pcs Arkusz danych RW1S0BAR033FET.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Pedestal Rozmiar / Wymiar 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Seria RW Tryb panel 33 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 J-Lead Inne nazwy RW1S0BAR033FETR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.141" (3.58mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozycja Wirewound