RW1S0BAR033FE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR033FE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW1S0BAR033FE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
Arkusze danych: RW1S0BAR033FE.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW1S0BAR033FE
Part Number RW1S0BAR033FE Producent Ohmite
Opis RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35460 pcs Arkusz danych RW1S0BAR033FE.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Pedestal Rozmiar / Wymiar 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Seria RW Tryb panel 33 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case 2512 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.141" (3.58mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Kompozycja Wirewound
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RW1S0BAR030J
RW1S0BAR030J
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.03 OHM 5% 1W J LEAD
Na stanie: 4329 pcs
Pobieranie: RW1S0BAR030J.pdf
RFQ
RW1S0BAR033FET
RW1S0BAR033FET
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD