D225K2R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D225K2R0
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 225W
Arkusze danych: D225K2R0.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D225K2R0
Part Number D225K2R0 Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2 OHM 225W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1934 pcs Arkusz danych D225K2R0.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 2 Ohms
Moc (W) 225W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy D225K2.0
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 10.500" (266.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Średnica 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
szczegółowy opis 2 Ohms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length Typ regulacji Slide