D225K2K5
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D225K2K5
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W
Arkusze danych: D225K2K5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D225K2K5
Part Number D225K2K5 Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2467 pcs Arkusz danych D225K2K5.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 2.5 kOhms
Moc (W) 225W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD225K2K5
OHD225K2K5-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 10.500" (266.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Średnica 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
szczegółowy opis 2.5 kOhms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D225K25RE
D225K25RE
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 225W
Na stanie: 3747 pcs
Pobieranie: D225K25RE.pdf
RFQ
D225K2K5E
D225K2K5E
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W