D100K500
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D100K500
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 100W
Arkusze danych: D100K500.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D100K500
Part Number D100K500 Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 100W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3953 pcs Arkusz danych D100K500.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 500 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD100K500
OHD100K500-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 6.500" (165.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Średnica 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
szczegółowy opis 500 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D100K50RE
D100K50RE
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 50 OHM 100W
Na stanie: 5195 pcs
Pobieranie: D100K50RE.pdf
RFQ
D100K50KE
D100K50KE
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 50K OHM 100W
Na stanie: 4651 pcs
Pobieranie: D100K50KE.pdf
RFQ
D100K500E
D100K500E
Opis: RESISTOR POWER ADJ 500 OHM 100W