D100K40KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D100K40KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 100W
Arkusze danych: D100K40KE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D100K40KE
Part Number D100K40KE Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4717 pcs Arkusz danych D100K40KE.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 40 kOhms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD100K40KE
OHD100K40KE-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 6.500" (165.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
szczegółowy opis 40 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D100K40K
D100K40K
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 100W