B20J800E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B20J800E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 800 OHM 20W 5% AXIAL
Arkusze danych: B20J800E.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B20J800E
Part Number B20J800E Producent Ohmite
Opis RES 800 OHM 20W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23572 pcs Arkusz danych B20J800E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Seria Brown Devil® 200 Tryb panel 800 Ohms
Moc (W) 20W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy OHB20J800E
OHB20J800E-ND
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 800 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound