B20J7K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B20J7K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 7.5K OHM 20W 5% AXIAL
Arkusze danych: B20J7K5E.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B20J7K5E
Part Number B20J7K5E Producent Ohmite
Opis RES 7.5K OHM 20W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20819 pcs Arkusz danych B20J7K5E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Seria Brown Devil® 200 Tryb panel 7.5 kOhms
Moc (W) 20W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy OHB20J7K5E
OHB20J7K5E-ND
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B20J7K5
B20J7K5
Producenci: Ohmite
Opis: RES 7.5K OHM 20W 5% AXIAL