178-015-613R671
Przegląd produktów
Part Number: 178-015-613R671
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Arkusze danych: 178-015-613R671.pdf
245 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-015-613R671
Part Number 178-015-613R671 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13413 pcs Arkusz danych 178-015-613R671.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2, 2 Liczba biegunów 15, 15
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
szczegółowy opis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub - Stacked Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)